Зур сыйдырышлылык: бу автоматик кул дезинфекцияләүче диспенсерның 1000 мл зур сыйдырышлыгы бар, ул төрле дезинфекцияләүче сыеклыклар һәм кул дезинфекцияләүчеләре куллану өчен яраклы, көндәлек куллану һәм профессиональ куллану өчен, өй, кунакханәләр, хастаханәләр яки башка җәмәгать урыннары өчен бик яхшы.
Уңайлы һәм гигиеник: сабын диспенсерын эшләтеп җибәрү өчен кулыгызны сенсор астына куегыз, сабын диспенсерына кагылмыйча гына кросс-инфекциядән котылырга мөмкин. Офислар, кунакханәләр, хастаханәләр, медицина учреждениеләре, мәктәпләр һ.б. кебек җәмәгать урыннары өчен яраклы.

| Товар номеры: | F1307 идән өчен терәк белән |
| Сабын савыты зурлыгы: | 120x120x260 мм |
| Сабын савытының төсе: | Ак |
| Сабын тарату сыйдырышлыгы: | 1000 мл |
| Сабын тарату материалы: | 100% Virgin ABS инженерлык пластикы |
| Сабын савытлары өчен шешә: | Тутырыла торган |
| Сабын диспенсерының авырлыгы: | 0,90 кг |
| Көч белән: | 4*C зурлыктагы батарея яки 110V/220V адаптер |
| Идән стенды: | Табак материалы: Порошок белән капланган металл Торба материалы: порошок белән капланган алюминий Стенд нигезе материалы: порошок белән капланган корыч |
| Насос төре: | Өстәмә (Сиптерү/Тамчылау/Күбек насосы) |
| Куллану дозасы: | 1-Сыек насос: Һәрвакыт 1 мл |
| 2-күбекле насос: һәр тапкыр 0,8 мл | |
| 3 сиптергечле насос: һәр тапкыр 0,8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Упаковка: | 1 комплект/картон |
| Картон зурлыгы: | 36X34X20 см |
| Төньяк-көнбатыш/Губ: | 5.6/6.2 кг |
Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.