Зур сыйдырышлылык: бу автоматик кул дезинфекцияләүче диспенсерның 1200 мл зур сыйдырышлыгы бар, ул төрле дезинфекцияләүче сыеклыклар һәм кул дезинфекцияләүчеләре куллану өчен яраклы, көндәлек куллану һәм профессиональ куллану өчен, өй, кунакханәләр, хастаханәләр яки башка җәмәгать урыннары өчен бик яхшы.
Уңайлы һәм гигиеник: сабын диспенсерын эшләтеп җибәрү өчен кулыгызны сенсор астына куегыз, сабын диспенсерына кагылмыйча гына кросс-инфекциядән котылырга мөмкин. Офислар, кунакханәләр, хастаханәләр, медицина учреждениеләре, мәктәпләр һ.б. кебек җәмәгать урыннары өчен яраклы.
Автоматик сенсор белән эшли: кагылмыйча кул дезинфекцияләү машинасы кул дезинфекцияләүче матдә яки спиртны томанландырырлык һәм спрейның автоматик дозасын тәэмин итәрлек итеп эшләнгән, бу кулны тиз һәм җиңел дезинфекцияләргә мөмкинлек бирә һәм кросс-пычрануны бетерә, кул гигиенасының оптималь дәрәҗәсенә ирешә.


| Товар номеры: | K9 Pro Dual |
| Продукция зурлыгы: | 121.7×131.5×302 мм |
| Көчәнеш: | 5В 2А |
| Сыйдырышлыгы: | 1200 мл |
| Араны үлчәү: | 2-10 см |
| Тавыш көче: | 1-4 дәрәҗә көйләнергә мөмкин |
| Дозалау: | 0,1-2 мл көйләнергә мөмкин |
| Урнаштыру: | Стенага беркетелгән, өстәл өчен, штатив өчен тотка |
| Насос төре: | Өстәмә (Сиптерү/Тамчылау/Күбек насосы) |
| Үлчәү диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализация температурасы: | Көйләнә торган |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 телдә тапшырулар: | |
| Кытай, инглиз, испан, япон, португал, корея, немец, француз, рус, итальян, гарәп, төрек, Таиланд, камбоджа, индонезия, бенгал, һинди, вьетнам телләрендә | |
| K9 Pro икеләтә пакеты: | 1 данә/төсле тартма; 9 данә/картон тартма |
| Бер төсле тартмага түбәндәгеләр керә: 1 диспенсер, 1 тамчылату тартмасы, 1 кулланма, 1 USB кабель, 2 стенага беркетелә торган винтлар. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35см | |
| 9.45/11.60 кг | |
| Идән стенды җыелмасы: | 1 данә/көрән тартма; 6 данә/картон тартма |
| 62X22X36 см | |
| 21/22 кг | |
Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.