Автоматик сенсор белән эшли: кагылмыйча кул дезинфекцияләү машинасы кул дезинфекцияләүче матдә яки спиртны томанландырырлык һәм спрейның автоматик дозасын тәэмин итәрлек итеп эшләнгән, бу кулны тиз һәм җиңел дезинфекцияләргә мөмкинлек бирә һәм кул гигиенасын оптимальләштерә.
Уңайлы һәм гигиеник: сабын диспенсерын эшләтеп җибәрү өчен кулыгызны сенсор астына куегыз, сабын диспенсерына кагылмыйча гына кросс-инфекциядән котылырга мөмкин. Офислар, кунакханәләр, хастаханәләр, медицина учреждениеләре, мәктәпләр һ.б. кебек җәмәгать урыннары өчен яраклы.
| Товар номеры: | Идән астына куелган DAZ-BOX |
| Продукция зурлыгы: | 410x200x120 мм |
| Төс: | Көмеш |
| Сыйдырышлыгы: | 2500 мл |
| Материал: | Порошок белән капланган металл |
| Бирү вакыты: | 0,2-0,5с |
| Бирү арасы | 1,5-3 дюйм |
| Идән стенды: | Табак материалы: Порошок белән капланган металл Торба материалы: порошок белән капланган алюминий Стенд нигезе материалы: порошок белән капланган корыч |
| Насос төре: | Тамчылату/сиптерү/күбекләү өстәмә |
| Электр белән тәэмин итү 1: | DC электр |
| Электр белән тәэмин итү 2: | 4*C зурлыктагы аккумуляторлар |
| Батареяның озын гомере: | >30,000 цикл |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Упаковка: | 1 комплект/картон |
| Картон зурлыгы: | 47X36.5X39.5см |
| Төньяк-көнбатыш/Губ: | 9,5/10,35 кг |




Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.