Үзенчәлекләр
Автоматик сенсор белән эшли: кагылмыйча кул дезинфекцияләү машинасы кул дезинфекцияләүче матдә яки спиртны томанландырырлык һәм спрейның автоматик дозасын тәэмин итәрлек итеп эшләнгән, бу кулны тиз һәм җиңел дезинфекцияләргә мөмкинлек бирә һәм кросс-пычрануны бетерә, кул гигиенасының оптималь дәрәҗәсенә ирешә.
Уңайлы һәм гигиеник: сабын диспенсерын эшләтеп җибәрү өчен кулыгызны сенсор астына куегыз, сабын диспенсерына кагылмыйча гына кросс-инфекциядән котылырга мөмкин. Офислар, кунакханәләр, хастаханәләр, медицина учреждениеләре, мәктәпләр һ.б. кебек җәмәгать урыннары өчен яраклы.
Спецификация
| Товар номеры: | F1307 |
| Продукция зурлыгы: | 120x120x260 мм |
| Төс: | Ак |
| Сыйдырышлыгы: | 1000 мл |
| Материал: | 100% Virgin ABS инженерлык пластикы |
| Шешә: | Тутырыла торган |
| Продукция авырлыгы: | 0,90 кг |
| Көч белән: | 4 данә C зурлыгындагы батареялар яки 110V/220V адаптер * Батареялар кертелмәгән |
| Урнаштыру: | Стенага урнаштырыла торган/идәнгә куела торган стенд |
| Насос төре: | Өстәмә (Сиптерү/Тамчылау/Күбек насосы) |
| Куллану дозасы: | 1-Сыек насос: Һәрвакыт 1 мл |
| 2-күбекле насос: һәр тапкыр 0,8 мл | |
| 3 сиптергечле насос: һәр тапкыр 0,8 мл | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Упаковка: | 1 данә/көрән тартма; 15 данә/картон тартма |
| Картон зурлыгы: | 65.5X41X29см |
| Төньяк-көнбатыш/Губ: | 13.80/14.50 кг |
Төргәкләү исемлеге:
1 диспенсер
USB кабель x1
Кул белән x1
Стенага беркетүче винтлар x2
Терәк өчен тоткыч x 1
Искәрмәләр: батареялар һәм USB адаптер комплектка кертелмәгән
Сыйфат гарантиясе:
1. Һәр җитештерү процессын безнең QC командасы тикшерә
2. Сыйфат профессиональ инженер тарафыннан гарантияләнә
3. CE, FCC, ROHS сертификатлары расланган һәм үзидарә патентларына ия
Клиентларга хезмәт күрсәтү
1. Безнең продуктлар яки бәя белән бәйле соравыгызга 24 сәгать эчендә җавап биреләчәк.
2. Клиентларыбызга җитештерү процессы турында мәгълүмат бирүне дәвам итегез һәм кирәк булса, сыйфат тикшерүен оештырырга ярдәм итегез.
3. Бер еллык гарантия һәм җаваплы сатудан соңгы хезмәт.
4. Яхшы сатып алу тәҗрибәсен тәэмин итү өчен профессиональ сату һәм инженерлар командасы.
Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.