Видео
Спецификация
| Товар номеры: | Tuya кушымтасы белән Wifi белән K9 Pro Plus |
| Продукция зурлыгы: | 121.7×131.5×302 мм |
| Көчәнеш: | 5В 2А |
| Сыйдырышлыгы: | 1200 мл |
| Араны үлчәү: | 2-10 см |
| Тавыш көче: | 1-4 дәрәҗә көйләнергә мөмкин |
| Дозалау: | 0,1-2 мл көйләнергә мөмкин |
| Урнаштыру: | Стенага беркетелгән, өстәл өчен, штатив өчен тотка |
| Насос төре: | Өстәмә (Сиптерү/Тамчылау/Күбек насосы) |
| Үлчәү диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализация температурасы: | Көйләнә торган |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 телдә тапшырулар: | |
| Кытай, инглиз, испан, япон, португал, корея, немец, француз, рус, итальян, гарәп, төрек, Таиланд, камбоджа, индонезия, бенгал, һинди, вьетнам телләрендә | |
| Упаковка: | 1 данә/төсле тартма; 9 данә/картон тартма |
| Төсләр тартмасы түбәндәгеләрне үз эченә ала: | 1 диспенсер, 1 тамчылату табагы, 1 кулланма, 1 USB кабель, 2 стенага беркетелә торган винтлар. |
| Төс тартмасы зурлыгы: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Картон зурлыгы: | 49x495x36 см |
| Төньяк-көнбатыш/Губ: | 9.45/11.60 кг |
| Өстенлекләре: | |
| * Телләрне алыштыру | * Көйләнерлек доза |
| * Көйләнергә мөмкин булган тавыш дәрәҗәсе | * Температураны үлчәү мәгълүматларын язып алыгыз |
| * Сыйдырышлыкны көйләү | * Бер кушымта берничә функцияне идарә итә ала |

Автоматик сенсор белән эшли: бу кагылмыйча кулланыла торган кул дезинфекцияләүче диспенсер кул дезинфекцияләүчесен яки спиртны томанландырыр өчен эшләнгән һәм спрейның автоматик дозасын тәэмин итә, бу кулларны тиз һәм җиңел дезинфекцияләргә мөмкинлек бирә һәм кросс-пычрануны бетерә, кул гигиенасының оптималь дәрәҗәсенә ирешә.
Стенага беркетелә торган стиль: стенага беркетелә торган сабын диспенсеры өстәл өслеген тәртипсез тотуда яхшы эшли.
Батарея белән эшли һәм кабат зарядкалый: бу спиртлы сабын диспенсеры батареялар белән эшли, шулай ук адаптер белән дә эшли. (Зарядка адаптеры һәм батареялар белән җиһазландырылмаган)
Wifi бар: аны сез мобиль телефоннарыгыздан йөкли алырлык Tuya кушымтасы хуплый. Аның ярдәмендә сез барлык функцияләрне җиңел һәм уңайлы рәвештә идарә итә аласыз.
Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.