Видео
Үзенчәлекләре:
Ерак арадагы температураны үлчәү: эчендә югары сыйфатлы сенсор булган K9 Pro F сыек сабын термометры сабын диспенсеры 3 м га кадәр температураны күзәтә ала, мәктәп, кунакханә, хастаханә, сәүдә үзәге һ.б. кебек җәмәгать урыннарында куллану өчен бик яраклы.
Стенага беркетелә торган стиль: стенага беркетелә торган автоматик дезинфекцияләүче диспенсер өстәл өслеген чиста һәм тәртиптә тотуда яхшы эшли.
Батарея белән эшли һәм кабат зарядкалый: бу спиртлы сабын диспенсеры AA яки 18650 батареялары белән эшли, шулай ук адаптер белән дә эшли ала. (Зарядка адаптеры һәм батареялар белән җиһазландырылмаган).
Уңайлы һәм гигиеник: сабын диспенсерын эшләтеп җибәрү өчен кулыгызны сенсор астына куегыз, сабын диспенсерына кагылмыйча гына кросс-инфекциядән котылырга мөмкин. Офислар, кунакханәләр, хастаханәләр, медицина учреждениеләре, мәктәпләр һ.б. кебек җәмәгать урыннары өчен яраклы. Ул кулларның һәм маңгайның температурасын бер үк вакытта үлчи.


| Товар номеры: | K9 Pro F |
| Продукция зурлыгы: | 121.7×131.5×302 мм |
| Көчәнеш: | 5В 2А |
| Сыйдырышлыгы: | 1200 мл |
| Араны үлчәү: | 3m |
| Тавыш көче: | 1-4 дәрәҗә көйләнергә мөмкин |
| Дозалау: | 0,1-2 мл көйләнергә мөмкин |
| Урнаштыру: | Стенага беркетелгән, өстәл өчен, штатив өчен тотка |
| Насос төре: | Өстәмә (Сиптерү/Тамчылау/Күбек насосы) |
| Үлчәү диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализация температурасы: | Көйләнә торган |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 телдә тапшырулар: | |
| Кытай, инглиз, испан, япон, португал, корея, немец, француз, рус, итальян, гарәп, төрек, Таиланд, камбоджа, индонезия, бенгал, һинди, вьетнам телләрендә | |
| Упаковка: | 1 данә/төсле тартма; 9 данә/картон тартма |
| Төсләр тартмасы түбәндәгеләрне үз эченә ала: | Диспенсер x1USB кабель x1Кул белән башкарыла торган җайланма x1Тирәкле тоткыч x1Стенага беркетелә торган винтлар x2Тамчы тартмасы x1Воронка x1Арткы капкач тартмасы x1Картон саны: 9 данә/картонТөп картон зурлыгы: 49x495x35 смАвырлыгы: 11,6 кг/картон Искәрмәләр: батареялар һәм USB адаптер комплектка кертелмәгән |
| Төс тартмасы зурлыгы: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Картон зурлыгы: | 49x495x35см |
| Төньяк-көнбатыш/Губ: | 9.45/11.60 кг |
| Товар номеры: | K9 Pro F |
| Продукция зурлыгы: | 121.7×131.5×302 мм |
| Көчәнеш: | 5В 2А |
| Сыйдырышлыгы: | 1200 мл |
| Араны үлчәү: | 3m |
| Тавыш көче: | 1-4 дәрәҗә көйләнергә мөмкин |
| Дозалау: | 0,1-2 мл көйләнергә мөмкин |
| Урнаштыру: | Стенага беркетелгән, өстәл өчен, штатив өчен тотка |
| Насос төре: | Өстәмә (Сиптерү/Тамчылау/Күбек насосы) |
| Үлчәү диапазоны: | 30℃-39℃(86℉-102.2℉) |
| Сигнализация температурасы: | Көйләнә торган |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| 18 телдә тапшырулар: | |
| Кытай, инглиз, испан, япон, португал, корея, немец, француз, рус, итальян, гарәп, төрек, Таиланд, камбоджа, индонезия, бенгал, һинди, вьетнам телләрендә | |
| Упаковка: | 1 данә/төсле тартма; 9 данә/картон тартма |
| Төсләр тартмасы түбәндәгеләрне үз эченә ала: | Диспенсер x1USB кабель x1Кул белән башкарыла торган җайланма x1Тирәкле тоткыч x1Стенага беркетелә торган винтлар x2Тамчы тартмасы x1Воронка x1Арткы капкач тартмасы x1Картон саны: 9 данә/картонТөп картон зурлыгы: 49x495x35 смАвырлыгы: 11,6 кг/картон Искәрмәләр: батареялар һәм USB адаптер комплектка кертелмәгән |
| Төс тартмасы зурлыгы: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Картон зурлыгы: | 49x495x35см |
| Төньяк-көнбатыш/Губ: | 9.45/11.60 кг |
Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.