Siweiyi автоматик һава хушбуе диспенсеры - стандарт зурлыктагы, батарея белән эшли торган диспенсер, ул аэрозоль сиптергечләрен программалаштырылган интерваллар белән автоматик рәвештә тарата. Ул стенага идәннән ким дигәндә җиде фут биеклектә урнаштырылганда иң нәтиҗәле эшли.
| Товар номеры: | ADS05 |
| Продукция зурлыгы: | 212x90x90 мм |
| Төс: | Ак |
| Материал: | PP |
| Продукция авырлыгы: | 185 г |
| Интервал вакыты: | 5 / 15 / 30 минут (көйләү мөмкинлеге бар) |
| Электр белән тәэмин итү: | 2 х AA батареялары (кертелгән түгел) |
| Дозалау: | 0,1 мл |
| Урнаштыру: | Стенага урнаштырылган, өстәл |
| Аэрозоль сыйдырышлыгы: туры килә | 300 мл |
| Аэрозоль зурлыгы (биеклеге x диаметры): | Якынча 14 х 6,5 см |
| Кушымта: | өй ванна бүлмәсе, җәмәгать бәдрәфе, кунакханә, ресторан һәм башкалар |
| Пакетка керә:: | 1 x Автоматик аэрозоль диспенсеры (батарея һәм аэрозоль комплектка керми) |
| Сертификат: | CE, ROHS |
| Упаковка: | 24 данә/картон тартма |
| Картон зурлыгы: | 50X38X22см |
| Төньяк-көнбатыш/Губ: | 4.39/4.98 кг |
Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.