| Зурлык | 126.2*182.2*271.5 мм |
| Материал | ПП пластик |
| Төс | Ак |
| Сыйдырышлык | 1000 мл |
| Электр белән тәэмин итү | AA/ 18650 Батареялар һәм USB Электр |
| Кертегез | диспенсер x1 |
| USB кабель x1 | |
| Кул белән x1 | |
| Терәкле йозак x1 | |
| Стенага беркетүче винтлар x2 | |
| Тамчы тартмасы x1 | |
| Воронка x1 | |
| Арткы капкачлы тәлинкә x1 | |
| Картон күләме | 12 данә/картон тартма |
| Картонның төп зурлыгы | 57×44.5×33.5 см |
| Авырлык | 12,2 кг/картон |
| Искәрмәләр | батареялар һәм USB адаптер комплектка кертелмәгән |


Үзенчәлекләре:
Автоматик сенсор белән эшли: кагылмыйча кул дезинфекцияләүче сабын диспенсеры кул дезинфекцияләүче матдә, гель яки спирт өчен эшләнгән һәм спрейның автоматик дозасын тәэмин итә, бу кулны тиз һәм җиңел дезинфекцияләргә мөмкинлек бирә һәм үзара пычрануны бетерә.
Күп төрле урнаштыру: аны эш өстәленә урнаштырырга, шулай ук стенага яки штативка беркетергә мөмкин, бу төрле урыннарда куллану өчен уңайлы.
Батарея белән эшли һәм кабат зарядкалана: бу спиртлы сабын диспенсеры 4 данә AA яки 2 данә 18650 батарея белән эшли, шулай ук тип-C кабеле белән дә эшли ала. (Зарядка адаптеры һәм батареялар белән җиһазландырылмаган)
Уңайлы һәм гигиеник: диспенсерны эшләтеп җибәрү өчен кулыгызны сенсор астына куегыз, сез кросс-инфекциядән нәтиҗәле рәвештә котыла аласыз. Ул офислар, кунакханәләр, хастаханәләр, медицина учреждениеләре, мәктәпләр һ.б. кебек җәмәгать урыннары өчен яраклы.
Оешканнан бирле, безнең фабрика принципны үтәп, беренче дөнья дәрәҗәсендәге продуктлар эшләп чыгара
сыйфат беренче урында. Безнең продуктлар тармакта югары абруй казанды һәм яңа һәм иске клиентлар арасында кыйммәтле ышанычка лаек булды.